Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę
90 minut
czas zabiegu
-
ilość powtórzeń
1200 zł
cena

Kwas hialuronowy

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wpływają na odpowiednie nawilżenie skóry, nawadniając ją oraz wpływają na jej elastyczność i napięcie, stymulując produkcję kolagenu.Kwas hialuronowy to podstawowy i naturalny składnik występujący w skórze, dzięki któremu skóra jest odpowiednio nawilżona i jędrna. Ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się wraz z wiekiem. Skóra powoli traci jędrność, sprężystość, wiotczeje i staje się coraz bardziej sucha. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego powodują spektakularne efekty w postaci wygładzenia zmarszczek, bruzd i zagłębień na skórze. Poprawią kontur twarzy, nadają właściwą objętość ustom i podnoszą poziom nawilżenia skóry.

Lekarz podczas pierwszej konsultacji i zapoznaniu się z problemem oceni jaki rodzaj wypełniacza zastosuje, zatem odpowiedni preparat indywidualnie wybiera lekarz.

 

 Powiększanie ust /   Korekta wielkości i kształtu ust

Korekcja asymetrii w obrębie ust polega na uzupełnieniu deficytu objętościowego w miejscu jego niedoboru.

Powiększenie ust nadaję utraconej często jednostronnie objętości, nadając im młodzieńczy, symetryczny i pełny wygląd.Z wiekiem wargi stają się bardziej wąskie a ich kontur słabnie z powodu utraty pigmentu i zanika powodując, że wyglądają na blade i wypłowiałe.

 

Korygujemy małe ,wąskie i asymetryczne usta.

Po zabiegu należy unikać niekorzystnie działających nawyków : Palenia papierosów, intensywnego opalania się czy nerwowego przygryzania warg, może to w konsekwencji długoterminowej dorowadzić do uszkodzenia warg.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym i miejscowym kremem Emla ( w cenie zabiegu )

 

 Leczenie asymetrii w obrębie ust – opadający kącik ust

Leczenie niesymetrycznego opadania kącika lub kącików ust, odbywa się za pomocą medycyny estetycznej poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego w postaci iniekcji lub nici.

Zabieg korekcji asymetrii za pomocą nici jest bezpieczny i prawie bezbolesny, gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Nici wprowadzane są za pomocą cieniej kaniuli do tkanki podskórnej i wywołują w niej kontrolowany stan zapalny. Doprowadza to do procesu neokolagenezy. W miejscu założenia tworzy się struktura zbudowana z włókien kolagenowych i elastyny. Zależnie od wybranego producenta nici i rodzaju, czas ich trwania jest od kilku miesięcy do kilku lat, po czym rozpuszczają się.

 

Kalkulator rat

0 zł

wartość raty

Obliczenia dokonywane za pomocą kalkulatora są symulacją i nie stanowią oferty handlowej.

Oblicz ratę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę