Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

USTA

60 minut
czas zabiegu
według aktualnego cennika
cena

Kwas hialuronowy

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wpływają na odpowiednie nawilżenie skóry, nawadniając ją oraz wpływają na jej elastyczność i napięcie, stymulując produkcję kolagenu.Kwas hialuronowy to podstawowy i naturalny składnik występujący w skórze, dzięki któremu skóra jest odpowiednio nawilżona i jędrna. Ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się wraz z wiekiem. Skóra powoli traci jędrność, sprężystość, wiotczeje i staje się coraz bardziej sucha. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego powodują spektakularne efekty w postaci wygładzenia zmarszczek, bruzd i zagłębień na skórze. Poprawią kontur twarzy, nadają właściwą objętość ustom i podnoszą poziom nawilżenia skóry. Lekarz podczas pierwszej konsultacji i zapoznaniu się z problemem oceni jaki rodzaj wypełniacza zastosuje, zatem odpowiedni preparat indywidualnie wybiera lekarz.

Powiększanie ust

Korekta wielkości i kształtu ust

Korekcja asymetrii w obrębie ust polega na uzupełnieniu deficytu objętościowego w miejscu jego niedoboru. Powiększenie ust nadaję utraconej często jednostronnie objętości, nadając im młodzieńczy, symetryczny i pełny wygląd.Z wiekiem wargi stają się bardziej wąskie a ich kontur słabnie z powodu utraty pigmentu i zanika powodując, że wyglądają na blade i wypłowiałe.

Korygujemy małe, wąskie i asymetryczne usta

Po zabiegu należy unikać niekorzystnie działających nawyków : Palenia papierosów, intensywnego opalania się czy nerwowego przygryzania warg, może to w konsekwencji długoterminowej dorowadzić do uszkodzenia warg. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym i miejscowym kremem Emla (w cenie zabiegu)

 

Leczenie asymetrii w obrębie ust – opadający kącik ust

Leczenie niesymetrycznego opadania kącika lub kącików ust, odbywa się za pomocą medycyny estetycznej poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego w postaci iniekcji lub nici. Zabieg korekcji asymetrii za pomocą nici jest bezpieczny i prawie bezbolesny, gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Nici wprowadzane są za pomocą cieniej kaniuli do tkanki podskórnej i wywołują w niej kontrolowany stan zapalny. Doprowadza to do procesu neokolagenezy. W miejscu założenia tworzy się struktura zbudowana z włókien kolagenowych i elastyny. Zależnie od wybranego producenta nici i rodzaju, czas ich trwania jest od kilku miesięcy do kilku lat, po czym rozpuszczają się.

Rezerwacje

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i zapisz się na wizytę w naszym systemie rezerwacji

Zapisz się na wizytę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę