Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Katarzyna Moreno prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Logart, Klinika Moreno z siedzibą w Warszawie (03-910) przy al. Waszyngtona 45/51 – właścicielka Kliniki Moreno.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora polegających na komunikacji z użytkownikami strony: www.klinikamoreno.pl.

Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż przez czas potrzebny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Po tym czasie Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.

Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę