Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

DLA PACJENTA

Regulamin Kliniki Moreno składa się z

  1. Regulaminu ogólnego i polityka prywatności
  2. Regulaminu wydawania dokumentacji medycznej i opłat
  3. Regulaminu zadatku na poczet wizyt medycznych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Katarzyna Moreno prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Logart, Klinika Moreno z siedzibą w Warszawie (04-008) przy al. Waszyngtona 45/51 – właścicielka Kliniki Moreno.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora polegających na komunikacji z użytkownikami strony: www.klinikamoreno.pl.

Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż przez czas potrzebny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Po tym czasie Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.

Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Rezerwacje

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i zapisz się na wizytę w naszym systemie rezerwacji

Zapisz się na wizytę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę