Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

WYBIELANIE ZĘBÓW

do 120 minut cały zabieg
czas zabiegu
nie częściej niż raz na 2 lata
ilość powtórzeń
według aktualnego cennika
cena

WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ BEYOND POLUS ADVANCED

Wybielamy zęby lampą do wybielania BEYOND POLUS ADVANCED-  by zmienić na jaśniejszy swój uśmiech wystarczą tylko 2 godziny na fotelu dentystycznym, podczas komfortowego zabiegu.

Można zmienić kolor swoich zębów aż o 2-3 odcienie. Piękne, białe zęby są dziś na wyciągnięcie ręki. To wybielanie ma klinicznie udowodnione rezultaty rozjaśniania zębów, gwarantujące najlepszy efekt w porównaniu z systemami plazmowymi i diodowymi. Przed zabiegiem wybielania zębów konieczna jest higiena jamy ustnej- scaling, piaskowanie i polerowani- jest to odpowiednie przygotowanie powierzchni zębów do właściwego zabiegu wybielania.  Od momentu piaskowania i scalingu musi upłynąć od kilku godzin do kilku dni, żeby można było przystąpić do zabiegu wybielania zębów. Zależy to indywidualnie od warunków pacjenta. Zabieg BEYOND jest całkowicie bezpieczny, wykonywany jest przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny w KLINICE MORENO

Wybielanie BEYOND to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła  zwiększa szybkość przechodzenia przez szkliwo do zębiny. Światło przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Zęby po wybielaniu  stają się „bardziej chłonne” dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu to 2 lata.

Zapraszamy na wizytę. 

I wizyta czyszczenie zębów ( przynajmniej piaskowanie ) lub piaskowanie i skaling z polerowaniem – BEZ FLUORU (!) – 60 MIN

II wizyta – WYBIELANIE 1 SEANSOWE BEYOND – 120 MIN

 

WYBIELANIE NAKŁADKOWE NA NOC

1.Wybielanie nakładkowe do domowego użytku na noc  – OPALESCENCE  Wybielanie nakładkowe to metoda profesjonalnego wybielania zębów, jaką przeprowadza się samemu w domu. Najpierw należy przyjść na wizytę stomatologiczną celem konsultacji i wykonania wycisków tak aby w labolatorium technicznym wykonać 2 szyny na górny i dolny łuk jakie pacjent otrzyma wraz żelem wybielającym na kolejnej wizycie.   Wybielanie nakładkowe jest bezpieczne  Pozwala wybielić zęby o kilka odcieni.Na kolejnej wizycie podczas odbioru setu wybielającego pacjent dostaje instrukcję używania nakładek  (co bardzo ważne ) należy pamiętać by nakładać na wewnętrzną powierzchnię przednich ścianek nakładki. 
Wybielamy metodą nakładkową –  OPALESCENCE  
 Można otrzymać rabat wybierając wariant najpierw wybielania gabinetowego 2 godziny i uzupełnić to szynami to wybielania w domu celem podtrzymania efektu. Pacjent sam decyduje o stopniu rozjaśnienia zębów, przerywając wybielanie w dowolnym momencie. Przy czym nakładki są wielokrotnego użytku , może do niech powrócić jak zechce w przyszłości.
 
2. Wybielanie MARTWYCH ZĘBÓW w gabinecie  – to wybielanie dedykowane do zęba martwego- Ciemne, martwe, pojedyncze zęby są zdecydowanie trudniejsze do wybielenia. Zdarza się, że ząb leczony kanałowo w przeszłości z biegiem lat zmienia kolor na ciemniejszy niż reszta uzębienia, co powoduje znaczne pogorszenie estetyki uśmiechu. Aby skutecznie wybielić martwy ząb musimy założyć środek wybielający bezpośrednio do środka zęba , wcześniej usunąć założone wypełnienie i zamknąć na około 7 dni. Preparat zwykle wymienia się dwu- trzykrotnie co 7 dni, kontrolując stopień rozjaśnienia zęba. Większość martwych, zmienionych kolorystycznie zębów w znacznym stopniu rozjaśnia się. Metoda ta jest bezpieczna ale wymaga kilku wizyt. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalkulator rat

0 zł

wartość raty

Obliczenia dokonywane za pomocą kalkulatora są symulacją i nie stanowią oferty handlowej.

Oblicz ratę

Rezerwacje

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i zapisz się na wizytę w naszym systemie rezerwacji

Zapisz się na wizytę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę