Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

KONSULTACJA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Beauty by Dr Moreno

Zapraszamy na konsultacje z medycyny estetycznej do dr Moreno ,której dewizją jest naturalne odmładzanie i życie w zgodzie ciała i ducha. Doktor stawia na naturalność w wyglądzie i holistyczne podejście do leczenia jako całości. Sama jest wizytówką swojego leczenia ,stosując na sobie tylko te zabiegi które w naturalny sposób odmładzają jak:

  • Laser PIXEL CO2
  • Mezoterapia igłowa
  • Laserowe odmładzanie twarzy laserem Nd:Yag
  • Laserowy peeling węglowy laserem Q-switched
  • Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego
  • Zabiegi z kalibrowanym światłem pulsacyjnym CPL Xlase
  • Kwasy złuszczające
  • Naturalnie wyglądające usta

W Klinice doktor Moreno wykonujemy tylko te usługi z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging i laseroterapii, które w jak najbardziej naturalny sposób poprawią niedoskonałości by doskonale wyglądać.

Konsultacje anti-aging są przeprowadzane pod kątem zdrowia i nawyków pacjenta. Ten plan musi iść w zgodzie ze zdrowym odżywianiem, nawilżaniem, pielęgnacją skóry i suplementacją od środka. Żaden zabieg czy ich seria nie przyniesie rezultatów gdy na przykład pacjentka usilnie pali papierosy i nie zamierza z nich zrezygnować….W trakcie konsultacji przeprowadzany wywiad jest szczegółowy i ukierunkowany na  potrzeby i oczekiwania pacjenta.

Natomiast plan leczenia jest indywidualnie zaplanowany tak by kolejne zabiegi były przemyślane i zaplanowane w odpowiedniej kolejności a także by wspierane były przez odpowiednią suplementacje anti-aging. Wybór zabiegu i sposobu leczenia są podejmowane wspólnie przez lekarza i pacjenta podczas konsultacji.

Dr Katarzyna Moreno dokłada wszelkich starań by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom pacjenta.

Zapraszamy na konsultację by móc zaplanować dalsze leczenie czy serie zabiegów.

Najlepsza inwestycja to inwestycja w swoje zdrowie i dobry wygląd, dlatego serdecznie zapraszam na zabiegi z medycyny estetycznej.

Rezerwacje

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i zapisz się na wizytę w naszym systemie rezerwacji

Zapisz się na wizytę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę