Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

MODELOWANIE UST

Kwas hialuronowy

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wpływają na odpowiednie nawilżenie skóry, nawadniając ją oraz wpływają na jej elastyczność i napięcie, stymulując produkcję kolagenu.Kwas hialuronowy to podstawowy i naturalny składnik występujący w skórze, dzięki któremu skóra jest odpowiednio nawilżona i jędrna. Ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się wraz z wiekiem. Skóra powoli traci jędrność, sprężystość, wiotczeje i staje się coraz bardziej sucha. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego powodują spektakularne efekty w postaci wygładzenia zmarszczek, bruzd i zagłębień na skórze. Poprawią kontur twarzy, nadają właściwą objętość ustom i podnoszą poziom nawilżenia skóry. Lekarz podczas pierwszej konsultacji i zapoznaniu się z problemem oceni jaki rodzaj wypełniacza zastosuje, zatem odpowiedni preparat indywidualnie wybiera lekarz.

Powiększanie ust

Korekta wielkości i kształtu ust

Korekcja asymetrii w obrębie ust polega na uzupełnieniu deficytu objętościowego w miejscu jego niedoboru. Powiększenie ust nadaję utraconej często jednostronnie objętości, nadając im młodzieńczy, symetryczny i pełny wygląd.Z wiekiem wargi stają się bardziej wąskie a ich kontur słabnie z powodu utraty pigmentu i zanika powodując, że wyglądają na blade i wypłowiałe.

Korygujemy małe, wąskie i asymetryczne usta

Po zabiegu należy unikać niekorzystnie działających nawyków : Palenia papierosów, intensywnego opalania się czy nerwowego przygryzania warg, może to w konsekwencji długoterminowej dorowadzić do uszkodzenia warg. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym i miejscowym kremem Emla (w cenie zabiegu)

 

Leczenie asymetrii w obrębie ust – opadający kącik ust

Leczenie niesymetrycznego opadania kącika lub kącików ust, odbywa się za pomocą medycyny estetycznej poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego w postaci iniekcji lub nici. Zabieg korekcji asymetrii za pomocą nici jest bezpieczny i prawie bezbolesny, gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Nici wprowadzane są za pomocą cieniej kaniuli do tkanki podskórnej i wywołują w niej kontrolowany stan zapalny. Doprowadza to do procesu neokolagenezy. W miejscu założenia tworzy się struktura zbudowana z włókien kolagenowych i elastyny. Zależnie od wybranego producenta nici i rodzaju, czas ich trwania jest od kilku miesięcy do kilku lat, po czym rozpuszczają się.

Rezerwacje

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i zapisz się na wizytę w naszym systemie rezerwacji

Zapisz się na wizytę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę