Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

MEZOTERAPIA IGŁOWA – VITAL INJECTOR

Mezoterapia igłowa w Klinice Moreno wykonywana jest tylko przy użyciu najnowocześniejszej platformy do wykonywania zabiegów VITAL INJECTOR 2

Mezoterapia to zabieg z medycyny estetycznej, który odmładza okolice oczu, niweluje zasinienia wokół oczu i dostarcza skórze substancji aktywnych, pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Najczęstsze substancje aktywne to najczęściej  m.in.: kwas hialuronowy, o działaniu nawilżającym, kompleks witamin A, B i C, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, koenzymy. Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji.Dla utrzymania efektów ujędrnionej skóry zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej pół roku.

Przewaga Vital Injector 2 to precyzja, brak efektów ubocznych (bólu, siniaków i grudek) oraz niespotykana dotychczas efektywność zabiegów przy deponowaniu usieciowanego kwasu hialuronowego, osocza bogato płytkowego czy mezokoktajli.

 

Wskazania

 • skóra traci świetlistość i blask i wymaga odmłodzenia oraz odżywienia
 • pojawiają się drobne zmarszczki, głównie mimiczne
 • skóra jest wiotka i  zmęczona
 • zasinienia i obrzęki  widoczne pod oczamI

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej :

 • alergia na składnik preparatu
 • cukrzyca
 • stany ropnych i zapalne skóry
 • opryszczka
 • ciąża i karmienia piersią

Zapraszam na bezpieczne zabiegi, tylko najlepszymi, certyfikowanymi renomowanymi preparatami między innymi (Neauvia, Teosyal, Dermaheal, Princess Fillers, Stylage )

Dlaczego bezpieczne ? Bo urządzenie Vital Incjector ma elektronicznie ustawianą bezpieczną głębokość wkłucia w skórę na określoną ilość mm, nigdy przypadkowo jak to ma miejsce w przypadku standardowej igły i strzykawki.Ustalamy także dawkę. Na zdjęciu poniżej podczas jednego zabiegu wyszło 314 shotów czyli 314 przyłożeń każde po 5 mikroigiełek, zatem podczas jednego zabiegu doszło do 1500 wkłuć (!) Wykonanie tak precyzyjnego zabiegu na określoną głębokość z taką ilością 1500 wkłuć. Moim zdaniem mezoterapia tym urządzeniem zarówno preparatami do mezoterapii igłowej jak i osoczem jest rewelacyjna. Pozdrawiam dr Moreno

 


Mezoterapia preparatem Neauvia Hydro Deluxe to pierwszy na na polskim rynku doskonały i idealnie skomponowany preparat do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała.

Zabieg mezoterapii igłowej za pomocą właśnie tego produktu to luksusowa terapia nawilżająca działająca w 3 wymiarach; nie tylko poprawia nawilżenie skóry, odbudowuje kolagen, przez pobudzenie go do produkcji, ujędrnia ale przede wszystkim zapewnia doskonały i długotrwały efekt spłycając zmarszczki.

Dzięki unikalnej technologii pozyskiwania kwasu hialuronowego Neauvia Hydro Deluxe jest najczystszym na rynku produktem do biorewitalizacji skóry .

Nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg /ml pozwala uzyskać najlepszy efekt nawilżenia skóry. Dodatek hydroksyapatytu wapnia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Natomiast zawartość dwóch aminokwasów (glicyny i L-proliny) utrwala i podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową, zapewniając zachowanie pięknego owalu twarzy.

 

Ilość powtórzeń zależna od stanu i potrzeb skóry:

 • 25-35 lat (1 zabieg/6 miesięcy)
 • 35-45 lat (4 zabiegi co 3-4 tygodnie) potem 1 zabieg przypominający
 • 45 lat wzwyż – częstotliwość ustalana indywidualnie

Rezerwacje

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i zapisz się na wizytę w naszym systemie rezerwacji

Zapisz się na wizytę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę