Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

Konsultacja ortodontyczna

30 minut
czas zabiegu
150 zł
cena

W Klinice Moreno oferujemy szeroki wachlarz metod leczenia ortodontycznego. Leczymy dorosłych i dzieci za pomocą wszelkich dostępnym metod na świecie. Za pomocą standardowych aparatów stałych ( metalowych, porcelanowych ,kryształowych oraz sysyemów  samoligaturujących: firmy DAMON / EMPOWER). Zakładamy aparaty lingwalne– zakładane od strony językowej, całkowicie niewidoczne dla innych oraz indywidualnie projektowane dla pacjenta. Zamki samoligaturujące podnoszą komfort leczenia ortodontycznego, dzięki wykorzystaniu słabszych sił, mniejszej ilości wizyt kontrolnych oraz skróceniu czasu leczenia.W przypadku indywidualnie projektowanych aparatów leczenie wykorzystuje zaawansowany program komputerowy.Leczenie ortodontyczne nastawione jest na tzw. leczenie bez usuwania zębów. Stosujemy leczenie według filozofii dr Greenfielda ( non extraction treatment)

Marząc o prostych i pięknych zębach pierwsze trzeba zacząć od konsultacji ortodontycznej, celem określenia problemu, wady zgryzu i oczekiwań estetycznych. Po takiej wizycie na miejscu w klinice wykonuje się szereg badań diagnostycznych: radiologię cyfrową jak: komputerową tomografię CBCT z rentgenem panoramicznym i cefalometrycznym, wyciski pod modele ortodontyczne i profesjonalne fotografie stomatologiczne. Rejestrujemy profil, uśmiech i tkanki miękkie. Wszystko jest ważne bo stanowi całość. W końcu nasza twarz to nasza wizytówka. Ważne jest jak wyglądają rysy twarzy przed i po leczeniu. Na kolejnej wizycie przedstawiany jest szczegółowy plan leczenia wraz z kosztorysem, po którym dobieramy stały aparat ortodontyczny, który wyprostuje zęby.

Wybierając aparaty estetyczne mamy w czym wybierać pośród stałych aparatów porcelanowych standardowych (z ligaturami przezroczystymi) czy samoligaturujących np. System DAMONA (bez ligatur = gumek)

Oba aparaty świetnie i komfortowo prostują zęby przez około 2 lata. Zamki samoligaturujące działają delikatniej poprzez wysokiej technologii mechanizm ślizgowy, w którym zmniejszony jest nacisk na zęby.Wizyty odbywają się raz na 2 miesiące lub raz na 1,5 miesiąca w zależności od rodzaju aparatu, podobnie koszt wizyt zależny jest od rodzaju aparatu. Na kolejnej wizycie zakładany jest wybrany aparat i rozpoczyna się proces leczenia celem
uzyskania prostych zębów i pięknego szerokiego uśmiechu.

Klinika Moreno jest autoryzowanym miejscem w którym zakładane są firmowe aparatu uznanej na całym świecie amerykańskiej firmy American Orthodontics .

Kalkulator rat

0 zł

wartość raty

Obliczenia dokonywane za pomocą kalkulatora są symulacją i nie stanowią oferty handlowej.

Oblicz ratę

Rezerwacje

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i zapisz się na wizytę w naszym systemie rezerwacji

Zapisz się na wizytę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę