Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie
Akceptuje
Zadzwoń +48 735 989 959
lub
Zapisz się na wizytę

Diagnostyka ortodontyczna

60 minut
czas zabiegu
diagnostyka ortodontyczna 200 zł
cena

Jeśli zdecydowałeś się poprawić swój zgryz, chcesz mieć proste zęby, odbyłeś już konsultację to kolejnym etapem jest diagnostyka ortodontyczna wraz ze wszelkimi koniecznymi badaniami rentgenowskimi. Musimy zebrać wszelkie możliwe informacje o Twoim zgryzie i strukturze kostnej. Podczas tej godzinnej wizyty wykonywane są wyciski żuchwy i szczęki a następnie przesyłane do labolatorium technicznego celem wykonania  modeli ortodontycznych. Na tej wizycie wykonujemy zestaw zdjęć fotograficznych zewnątrz i wewnątrzustnych.

Na podstawie tych wszystkich zdjęć rentgenowskich: CBCT, panoramy, cefalometrii a czasem też rtg uzupełniających oraz modeli ortodontycznych przygotowuje się dokładny plan leczenia i kosztorys leczenia.

Diagnostyka ortodontyczna to miła i bezbolesna wizyta, która trwa 60 minut, na którą nie musisz się specjalnie przygotowywać.

Diagnostyka ortodontyczna

To nic innego jak zebranie wszystkich potrzebnych informacji o Twoich zębach . Jak to wygląda ?

  1. WYCISKI: Pobranie wycisków ortodontycznych jest niezbędne do dalszej analizy wady zgryzu. Z wycisków powstają modele ortodontyczne.
  2. RENTGENY
  3. PROFESJONALNE FOTOGRAFIE STOMATOLOGICZNE: wykonujemy fotograficzne zdjęcia kolorowe uzębienia pacjenta. Rejestrowane jest ustawienie zębów przed leczeniem, w trakcie jego trwania a potem po jego zakończeniu.

Kalkulator rat

0 zł

wartość raty

Obliczenia dokonywane za pomocą kalkulatora są symulacją i nie stanowią oferty handlowej.

Oblicz ratę

Rezerwacje

Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i zapisz się na wizytę w naszym systemie rezerwacji

Zapisz się na wizytę
Wybierz dogodny dzień oraz godzinę i...
Zapisz się na wizytę